Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

مقالات

کره ماه 2
ماهها الف)ماه نجومی  ب)ماه خورشیدی یک ماه نجومی مدت زمانی است که کره ی ماه با در نظر گرفتن ستارگان ثابت در آسمان،یکبار به دور کره زمین می چرخد.بدین معنی که اگر محل کره ی  ماه را در آسمان ... ضمیمه »
کره مـــــــاه 1
ماه تنها جرم آسمانی است که انسان تا به امروز بدان پای گذاشته است.روشن ترین و به ظاهر بزرگترین جرم در آسمان شب است چون نزدیکترین آنهاست. ماه تنها قمر طبیعی سیاره ماست. میانگین فاصله آن با زمین 384403 ک... ضمیمه »
جهان کوانتوم (2)
جهان کوانتوم 2 بخش علمی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران ضمیمه »
کوانتوم مکانیک فقط در مورد ذرات کوچک نیست بلکه کاربردی در همه ساختارها و قالبهاهست از جمله پرندگان، گیاهان و احتمالاً همه مردم. ضمیمه »
سیاهچاله ها
سیاهچاله چیست؟ بخش علمی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران ضمیمه »
ماده میان ستاره ای چیست؟
مواد میان ستاره ای چیستند؟ بخش علمی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران ضمیمه »
ماده تاریک چیست؟
درباره ماده تاریک چه می دانیم بخش علمی مرکز علوم وستاره شناسی تهران ضمیمه »
صفحه 8 از 8اولین   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  بعدی   آخرین   
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3