Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

مقالات

(آرشیو ماه آذر 1391)

تقويم هجري قمري‌، چهارده قرن تقويم ديني مسلمانان جهان بوده است ضمیمه »
تقويم ميلادي در حال حاضر در بسياري از كشورهاي جهان به عنوان تقويم رسمي استفاده مي شود ضمیمه »
کار با هم: کامپیوتر و انسان ها در برابر ناتوانی در یادگیری
در بیشتر موارد، یک نوع خاص از ناتوانی در یادگیری (LD) یک ناتوانی مخفی است. چرا که هیچ نشانه خارجی از ناتوانی مثل یک عصای سفید یا صندلی چرخ دار ندارد. از افرادی که از LD رنج می برند معمولاً با ذکر تکنو... ضمیمه »
تقويمي كه ما از آن استفاده مي‌كنيم، يكي از دقيقترين و مناسبترين تقويم‌هاي جهان است، اما متاسفانه فقط اندكي از ما آن را به خوبي مي‌شناسيم و تاريخچه به وجود آمدن آن را مي‌دانيم ضمیمه »
حركات مختلف زمين
آ:زمين به دور محورش دوران مي کند(روزي يک بار). ب:محور زمين بر گرد خورشيد مي گردد(سالي يک بار). پ:محور زمين حرکتي تقديمي دارد. ت:محور زمين حرکتي ترقصي دارد(رقص محوري). ث:خورشيد،به همراه زمين وسيارا... ضمیمه »
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3