Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

01

3بهمن97، نهمین سالگرد تاسیس باشگاه نجوم مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

3بهمن97، نهمین سالگرد تاسیس باشگاه نجوم مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، عصر چهارشنبه 3 بهمن ماه 95، نهمین سالگرد تاسیس باشگاه نجومِ مرکز علوم و ستاره شناسی تهران،  از ساعت 16 الی 20:30 با حضور اعضای باشگاه نجوم و علاقه مندان به علم ستاره شناسی در تالار کهکشان برگزار می شود.  پَنلِ گفتگو پیرامون «ماموریت های فضایی اخیر و دستاوردهای ارسال ماهواره پیام» با حضور محمدرضا رضایی و کارشناسان سازمان فضایی ایران برگزار می شود.   «گپی با افتخار آفرینان المپیاد جهانی نجوم و اخترفیزیک» از برنامه های ویژه این مراسم است.  «پیدا کردن صور فلکی و رصد آسمان شب در رصدخانه مرکز» توسط کارشناسان رصدی برای علاقه مندان اجرا می شود.  در پایان برنامه به مناسبت جشن تولد 9 سالگی باشگاه نجوم از کیک نجومی رونمایی خواهد شد.  این برنامه که در سطح عموم و به صورت رایگان برگزار می شود.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (105)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3227
  • 3بهمن97، نهمین سالگرد تاسیس باشگاه نجوم مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3