Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

23

سومین نشست باشگاه علوم زمینِ مرکز علوم و ستاره شناسی تهران با حضور علاقه مندان طبیعت و زمین

سومین نشست باشگاه علوم زمینِ مرکز علوم و ستاره شناسی تهران  با حضور علاقه مندان طبیعت و زمین

به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، صبح پنجشنبه 25 مهر98 ساعت 9:30 الی 12:30 سومین نشست باشگاه علوم زمین با حضور استادان، ‌دانشجویان و دانش آموختگان رشته های زمین شناسی، ژئوفیزیک، هواشناسی جغرافیا ، مهندسی نفت، معدن و عمران در تالار کهکشان برگزار می شود. سخنرانیها با موضوعات «تعیین حریم گسلها در شهرها» ، «بلوک دهی معادن سنگ ساختمانی و کارآفرینی در زمین شناسی» ، «آشنایی با رشته طراحی طلا و جواهر» ارائه می شود. معرفی میهمان ویژه «زمین شناس هنرمند و مبدع سبکی نو و آبستره در طراحی و نقاشی»  آخرین بخش از برنامه است. حضور و عضویت کلیه علاقه مندان طبیعت و زمین در نشست های ماهانه باشگاه علوم زمین رایگان است .   علاقه مندان می توانند برای حضور در برنامه به نشانی تجریش، میدان قدس، خیابان دزاشیب، خیابان عمار، کوی شهید صالحی،شماره22 ، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران مراجعه نمایند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 96027012 تماس بگیرند .

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (196)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3292
  • سومین نشست باشگاه علوم زمینِ مرکز علوم و ستاره شناسی تهران  با حضور علاقه مندان طبیعت و زمین

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3