Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

12

هشتاد و نهمین نشست باشگاه نجوم همراه با بازبرپایی باشگاه علوم کامپیوتر

هشتاد و نهمین نشست باشگاه نجوم همراه با بازبرپایی باشگاه علوم کامپیوتر

به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، عصر چهارشنبه 13شهریور98، هشتاد و نهمین نشست باشگاه نجوم با حضور جمعی از علاقه مندان، اساتید، منجمان آماتور و دانشگاهی در تالار کهکشان از ساعت 17:30 الی 21:30 برگزار می شود. ابتدای این نشست همزمان با شروع مجدد باشگاه علوم کامپیوتر همراه است. اولین سخنرانی با موضوع« الگوریتم رمز ارزها» توسط دکتر حسین بیانی(عضو هیئت علمی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی)به مخاطبان ارائه می شود. دومین سخنرانی با موضوع« چگونه فضانورد شویم » توسط محمدرضا رضایی(نویسنده و مروج دانش و فناوری فضایی)به علاقه مندان ارائه می شود.  (مجله خبری نجومی و کامپیوتر) نیز توسط حسن باقری(مدرس نجوم و کامپیوتر) ارائه می شود. رصد آسمان شب از برنامه های ویژه این نشست علمی، بعد از غروب آفتاب در رصدخانه مرکز برگزار می شود.



تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (81)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3274
  • هشتاد و نهمین نشست باشگاه نجوم همراه با بازبرپایی باشگاه علوم کامپیوتر

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3