Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

09

10مرداد98، بیست و یکمین نشست باشگاه فیزیک مرکز علوم با عنوان « فناوری نانو و انرژی های نو »

10مرداد98، بیست و یکمین نشست باشگاه فیزیک مرکز علوم با عنوان « فناوری نانو و انرژی های نو »

به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران ، روز پنجشنبه 10مرداد98 ساعت 16 الی 19، نشست باشگاه فیزیک با عنوان « فناوری نانو و انرژی های نو » با حضور استادان، ‌دانشجویان و علاقه‌مندان علم فیزیک در تالار کهکشان برگزار می شود. سخنرانی برنامه توسط دکتر اشکان ذوالریاسیتین(عضو هیئت علمی پژوهشگاه نیرو) با عنوان  « فناوری نانو و انرژی های نو » ارائه می می شود. محورهای همایش شامل انرژی خورشیدی و مواد ترموالکتریک، پیل های سوختی، انرژی هسته ای، انرژی آبی، انرژی زیستی، انرژی زمین گرمایی، انرژی باد، سیستم های انرژی هیریبد، فناوری های نانو و میکرو در انرژی پاک و مواد پیشرفته در انرژی پاک می باشد. جدیدترین اخبار فیزیک و آزمایشهای علمی جذاب نیز توسط اعضای باشگاه فیزیک ارائه می شود. نشست‌های باشگاه فیزیک پنجشنبه هر ماه در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار می‌شود.  از همه علاقه مندان به علم فیزیک دعوت می‌شود در این گردهمایی علمی که برای ترویج علم به زبان عموم تشکیل می‌شود شرکت نمایند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (170)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3269
  • 10مرداد98، بیست و یکمین نشست باشگاه فیزیک مرکز علوم با عنوان « فناوری نانو و انرژی های نو »

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3