Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار


اطلاعیه ها

مرکز علوم و ستاره شناسی تهران قطب فعاليت‌هاي علمي و نجومي شهرتهران و بهانه ای برای ساخت رصدخانه ملی در ایران می باشد
ميهمان ويژه جشنواره هفته نجوم مرکز علوم « استاد دالكي » پدر علم نجوم آماتوري ايران با اشاره ای به سفر خود به آريزونا گفت: مرکز علوم و ستاره شناسی تهران اولين مركز علمي شهرتهران در شميران ا... ضمیمه »
پرواز خيالي با هواپيماي بدون سرنشين
غرفه کارگاه هوافضا مرکز علوم و ستاره شناسی تهران در نمايشگاه جشنواره هفته جهانی نجوم از سایر غرفه های آموزشی فعال ترظاهر شد  ضمیمه »
بخش آموزش مرکز علوم و ستاره شناسی تهران کارگاههای آموزشی یک روزه برپا کرد
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران در کنار برپایی غرفه های نجومی برای اولین بار در جشن روز جهانی نجوم کارگاههای آموزشی یک روزه  به صورت رایگان برای عموم مردم برگزار کرد. این غرفه ها شامل: غرفه نجوم ک... ضمیمه »
جشنواره هفته جهانی نجوم در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران با حضور 22 غرفه برگزار شد
جشنواره امسال روز نجوم مانند گذشته در محوطه مرکز علوم و ستاره شناسی تهران با حضور 22 غرفه علمی-نجومی برگزار شد و خيلي زود علاقه‌مندان به دانش نجوم و آسمان را از مناطق مختلف شهر و محله‌هاي شم... ضمیمه »
مراسم هفته جهانی نجوم در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار گردید
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران به مناسبت هفته جهانی نجوم و با هدف ترویج علم نجوم وستاره شناسی بین عموم شهروندان جشنواره ای را روز پنج شنبه 14 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار نمود. این برنامه از ساعت 14 ا... ضمیمه »
برنامه های مرکز در روز جهانی نجوم
برنامه های مرکز علوم و ستاره شناسی تهران در روز جهانی نجوم مراسم روز و هفته جهانی نجوم در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار می شود. ضمیمه »
شهردار منطقه به اتفاق هیئت همراه از مرکز علوم و ستاره شناسی تهران بازدید کردند
جناب آقای یزدانی شهردار محترم منطقه به همراه ی قائم مقام ایشان و آقایان جلالی معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه و آشتیانی قائم مقام معاون اجتماعی، صبح روز شنبه دوم اردیبهشت ماه سال جاری از تمامی بخشها... ضمیمه »
فراخوان هفته جهانی نجوم
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران جهت برگزاری روز جهانی نجوم فراخوان داد ضمیمه »
تغییر مدیریت مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
مدیر جدید مرکز علوم و ستاره شناسی تهران معرفی شد ضمیمه »
رونمایی از ماکت فضانورد در همایش باشگاه انرژی خورشیدی
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران درسومین همایش باشگاه انرژی خورشیدی از ماکت فضانورد رونمایی کرد ضمیمه »
کارگاه آموزشی ستاره شناسی در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار شد
 کارگاه آموزشی ستاره شناسی در سالن کهکشان مرکز علوم و ستاره شناسی تهران در 14 اسفند ماه سال جاری برگزار شد.در این کارگاه اموزشی 32 مدرسه ابتدایی و راهنمایی شرکت کرده اند و از هر مدرسه ت... ضمیمه »
رونمایی از ماکت فضانوردی در سومین همایش باشگاه انرژی خورشیدی
 درسومین همایش باشگاه انرژی خورشیدی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران از ماکت فضانوردی رونمایی می شود. ضمیمه »
جشن دوسالگی باشگاه نجوم و رونمايي از بزرگترين گنبد بادي آسمان نما درمرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار شد
جشن دو سالگی باشگاه نجوم ،سوم اسفند ماه سال جاری در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار شد. باشگاه نجوم مرکز علوم و ستاره شناسی تهران فعاليت خود را از زمستان 88 آغاز كرد و اكنون بيش از 700 نفر عضو دا... ضمیمه »
برگزاری 2سالانه باشگاه نجوم درسوم اسفند ماه سال جاری
 مرکز علوم و ستاره شناسی تهران با اعلام این خبر به تشریح برنامه ریزی ها در خصوص برگزاری این مراسم ویژه پرداخت و  برنامه های ارائه شده در این مراسم را شامل دو سخنرانی علمی با موضوعات خورشید د... ضمیمه »
نشست علمی  بهمن ماه باشگاه نجوم مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار گردید
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران نشست علمی باشگاه نجوم را برگزار نمود: ضمیمه »
همایش علمی با موضوع انرژی خورشیدی در سالن کهکشان مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار شد
به گزارش روابط عمومی مرکز علوم وستاره شناسی تهران این برنامه 11 دیماه سال جاری از ساعت  16:30 با ارائه اخبار مرتبط با حوزه انرژی خورشیدی آغاز شد. سخنرانی اول در مورد آبگرمکن خورشیدی ، انواع استان... ضمیمه »
برگزاری همایش انرژی خورشیدی در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
مدیر مرکز علوم و ستاره شناسی تهران با اعلام این خبر اعلام کرد:انرژی خورشیدی عنوان برنامه ای است که در روز یکشنبه 11دیماه سال جاری در سالن کهکشان مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار می شود. وی در خصو... ضمیمه »
اطلاعیه
اطلاعیه مرکز علوم وستاره شناسی تهران(وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران) بدینوسیله به اطلاع کلیه علاقه مندان در رشته های علوم پایه ،نجوم و فنی مهندسی می رساند،مرکز علوم وستاره ش... ضمیمه »
آخرین ماه گرفتگی سال در آسمان تهران
با توجه اینکه آسمان شمال تهران در 19 آذر ماه سال جاری از شرایط جوی مساعدی جهت رصد برخوردار نبود، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران با استفاده از تلسکوپ های پرتابل و حضور کارشناسان مرکز علوم در محل موزه دا... ضمیمه »
برگزاری همایش دیدار خورشید نیمه شب در مرکز علوم و ستاره شناسی
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران همایش دیدار خورشید نیمه شب را برگزار می نماید ضمیمه »
صفحه 4 از 5اولین   قبلی   1  2  3  [4]  5  بعدی   آخرین   
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3