Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

23

آسمان بر پرده نمایش2

آسمان بر پرده نمایش2

به گزارش روابط عمومی  مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، عصر یکشنبه 28 مهر98 ساعت 18 الی20 برنامه ای با عنوان (آسمان بر پرده نمایش2) در تالار کهکشانِ مرکز علوم برگزار می شود. در این برنامه، مستند دوبله شده "در سایه سیاهچاله" همراه با بررسی و تحلیل کارشناسان علمی و تدریس نیلوفر حسین خان دکترای فیزیک گرایشِ گرانش و کیهان شناسی نمایش داده می شود. آنچه در این رویداد خواهید آموخت شامل: آشنایی با نسبیت عام، رصد کسوف راستی آزمایی نسبیت عام، سیاهچاله آزمونی به نظر ناممکن برای نسبیت عام، فیزیک سیاهچاله، افق رویداد(تلسکوپی به قطر زمین) ، داستان سیاهچاله(تصویر نهایی و تحقق یک رویا)، چشم انداز افق رویداد و ...  است. مخاطبان این رویداد دانشجویان و علاقه مندان به حوزه نجوم و کیهان می باشد. شهروندان علاقه مند می توانند برای رزرو تماشای این فیلم مستند جذاب با شماره تلفن09107429938 تماس بگیرند و جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینستاگرام مرکز sactehran.ir مراجعه نمایند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (251)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3293
  • آسمان بر پرده نمایش2

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3