Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

10

ویژه برنامه هفته جهانی فضا با شعار ماه دروازه ای به سوی ستارگان

ویژه برنامه هفته جهانی فضا با شعار ماه دروازه ای به سوی ستارگان

مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، همچون سالهای گذشته ویژه برنامه ای را روز چهارشنبه 17مهر98 از ساعت 17 الی 21برای عموم شهروندان در تالار کهکشان برگزار می کند. این برنامه پیرامون شعار هفته جهانی فضا با عنوان "ماه دروازه ای به سوی آسمان" برنامه ریزی شده است. میهمان ویژه این برنامه استاد احمد دالکی (پدر نجوم آماتوری ایران ) است و خیرمقدم این همایش علمی توسط ایشان صورت می گیرد. اولین سخنران برنامه استاد سیروس برزو(پدر علوم فضایی ایران) سخنرانی خود را با موضوع  «فضانوردی شگفتی ناشناخته» برای علاقه مندان بیان می کند. دومین سخنران برنامه محمدرضا رضایی(روزنامه نگار فناوری فضایی)، سخنرانیِ خود را باموضوع«فضانوردی به توان آینده» برای حضار بیان می کند. قبل از سخنرانیها، از ساعت16الی17 کارگاه بازیهای فیزیک توسط حسن باقری(منجم آماتور) و کارگاه خانه خلاقیت با ارائه رباتهای مریخ نورد دانش آموزی و ساخت ماکتهای نجومی هوشمند ( زیر نظر کمیته ملی ربوکاپ ایران) برای علاقه مندان اجرا می شود. ضمناً در انتهای برنامه به دونفر از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایز ویژه اهداء می شود. رصدآسمان شب، از دیگربرنامه های این همایش علمی است.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (306)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3288
  • ویژه برنامه هفته جهانی فضا با شعار ماه دروازه ای به سوی ستارگان

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3