Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

07

بیست و دومین نشست باشگاه فیزیک مرکز علوم با عنوان « شتاب دهنده های کیهانی »

بیست و دومین نشست باشگاه فیزیک مرکز علوم با عنوان « شتاب دهنده های کیهانی »

به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، روز پنجشنبه 11مهر98 ساعت 16 الی 19، نشست باشگاه فیزیک با عنوان « شتاب دهنده های کیهانی » با حضور استادان، ‌دانشجویان و علاقه‌مندان علم فیزیک در تالار کهکشان برگزار می شود. سخنرانی برنامه توسط دکتر علی اکبر ابوالحسنی(عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف) با عنوان  « شتاب دهنده های کیهانی » ارائه می می شود.  جدیدترین اخبار فیزیک و آزمایشهای علمی جذاب نیز توسط اعضای باشگاه فیزیک ارائه می شود. نشست‌های باشگاه فیزیک پنجشنبه هر ماه در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار می‌شود.  از همه علاقه مندان به علم فیزیک دعوت می‌شود در این گردهمایی علمی که به صورت رایگان برگزار می‌شود شرکت نمایند.


تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (234)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3286
  • بیست و دومین نشست باشگاه فیزیک مرکز علوم با عنوان « شتاب دهنده های کیهانی »

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3