Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

(آرشیو ماه مهر 1391)

كاوشگر كنجكاوي بهرام ناسا آماده مي شود تا خاك بهرام را مطالعه كند
رد چرخ در Rocknest ضمیمه »
هابل در رصد دورترین نقاط کیهان به نهایت می رسد
مثل یک عکاس که بهترین عکس هایش را جمع آوری م کند، ستاره شناسان هم به یک تصویر تازه از دورترین نقاط دنیا که انسان تا به حال دیده است دست یافته اند ضمیمه »
هدف نزديك و ممكن براي استفاده ابزارهاي بازو كاوشگر كنجكاوي
تصوير خام از دوربين راهيابي سمت چپ كنجكاوي ضمیمه »
کاوشگر ناسا یک بستر رودخانه کهن را بر روی سطح مریخ می یابد
کاوشگر کنجکاوی ناسا شواهدی برای وجود یک بستر رودخانه ای کهن را در برخی مناطق مریخ، از جمله برآمدگی صخره ای "هوتا" که در تصویر دیده می شود را کشف کرد.  ضمیمه »
برگزاری مراسم هفته جهانی فضا در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
ویژه برنامه هفته جهانی فضا با همکاری ماهنامه بین المللی آسمان شب به مناسبت هفته جهانی فضا از 13 تا 19 مهرماه به مدت 7 روز برگزار خواهد شد. ضمیمه »
شروع ثبت نام ترم پاییز91
ثبت نام ترم پاییز دوره های آموزشی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران آغاز شد ضمیمه »
تخفیف ویژه مرکز علوم و ستاره شناسی تهران  به مناسبت هفته دفاع مقدس
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران ازساعت 9الی 21:30 همه روزه با هدف پاسخ گویی بهتر به نیاز شهروندان میزبان بازدیدکنندگان است. ضمیمه »
جشن پایان دوره تابستان  پودمانهای آموزشی  مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران از برگزاری جشن پایان ترم تابستان دوره های آموزشی این مرکز در3مهر ماه سال جاری خبر داد. ضمیمه »
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3