اخبار

همکاری مرکز علوم و ستاره شناسی تهران با آکادمی استعداد یابی و آموزش کودکان و نوجوانان

مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، به منظور ارتقای سطح علمی فرهنگی دانش آموزان و همچنین معرفی این مرکز، با آکادمی استعدادیابی کودکان و نوجوانان همکاری کرد.
به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، روز دوشنبه ۱۷ آبان ماه سال جاری گزارش کاملی در خصوص ارتقای سطح دانش آموزان در زمینه های علمی فرهنگی و معرفی مرکز علوم و نقش این مرکز در پیشبرد آموزش همگانی با حضور علی ابراهیمی سراجی از منجمان آماتور و عضو گروه رویت هلال ستاد استهلال استان تهران و گروه فیلمبرداری باشگاه استعدادیابی یونسکو تهیه شد.
باشگاه نوآوری و فناوری یونسکو به‌عنوان یک نهاد بین‌المللی در زمینه دانش، فناوری و خلاقیت است که تحت‌نظر کمیسیون ملی یونسکو ایران و شبکه فدراسیون جهانی باشگاه‌های یونسکو به فعالیت مشغول است. شروع به کار این باشگاه دانش‌پایه، از مهرماه ۱۳۹۹ با همکاری تعدادی از جوانان نخبه در ایران صورت گرفت، تا با نگاهی دانش‌بنیان و خلاقانه در همه حوزه‌های فرهنگی، علمی و آموزشی به‌عنوان یک نهاد بین‌المللی عمل کرده و فرصت‌های رشد و بالندگی را در تمامی سطوح علمی و فناور محور برای تمام جوانان و نخبگان کشور ایجادکند.
این باشگاه جهت بالابردن سطح هوشی کودکان و نوجوانان و آموزش مهارت های کاربردی و در دسترس قراردادن آن برای این گروه سنی و آشنایی و آماده سازی والدین با فلسفه و فرهنگ استعدادیابی و ارتقای سطح دانش بومی، بستر مناسبی را برای انتقال تجارب مدرسین و اساتید و افراد باتجربه و برجسته فراهم کرده است.امید است دستاورد حاصل از این همکاری در راستای تسهیل مسیر استعدادیابی و آموزش ساختارمند نسل آینده مؤثر واقع شود و فردایی روشن و ارزشمند برای کلیه کودکان و نوجوانان کشورمان رقم بخورد.


برچسب‌ها:


 

نظرات کاربران

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.