اخبار

گزارش جشن تولد 7سالگی باشگاه نجوم

به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، عصر چهارشنبه 13 بهمن ماه 95، اعضای باشگاه نجوم مرکز علوم، هفتمین سالگرد فعالیت خود را در قالب هفتاد و سومین نشست ماهانه این باشگاه، با دعوت از متخصصان و پیشکسوتان نجومی کشور جشن گرفتند.
در این برنامه مدیر مرکز علوم(مهندس امیرحسین چیذری) و قائم مقام معاونت اجتماعی و فرهنگی(مهندس مجید سعادتمندی) نیز حضور داشتند و به پاس این رویداد باشکوه مقدم اساتید،نخبگان و میهمانان ارجمند را گرامی داشتند.
این برنامه از ساعت 16 الی 20 با حضور جمع کثیری از علاقه مندان، اساتید و اعضای قدیم و جدید باشگاه نجوم 
همچون وحید کوهزاد، حسن باقری، آقای خالقی، سید علی وکیلی، امیرحسین موسوی و... برگزار شد و این افراد  به گپ و گفت و مروری بر فعالیتهای گذشته و فعلی  باشگاه نجوم پرداختند و پیرامون نجوم در اشعار حافظ، نجوم کودکان، المپیاد نجوم، اخبار و وقایع نجومی با عنوان مجله خبری نجومی-فضایی و... هر کدام به صورت اجمالی برای مخاطبان صحبت کردند.
مسابقه نجومی بخش جذاب دیگری از برنامه بود که تعداد زیادی از علاقه مندان در این مسابقه شرکت کردند و به برندگان این مسابقه هدایایی به رسم یادبود با قرعه کشی توسط کوچکترین عضو باشگاه اهداء شد. در پایان با رونمایی از کیک نجومی بسیار زیبا،  جشن تولد 7سالگی باشگاه به پایان رسید.

.


  • گزارش جشن تولد 7سالگی باشگاه نجوم
  • گزارش جشن تولد 7سالگی باشگاه نجوم
  • گزارش جشن تولد 7سالگی باشگاه نجوم
  • گزارش جشن تولد 7سالگی باشگاه نجوم
  • گزارش جشن تولد 7سالگی باشگاه نجوم

برچسب‌ها:


 

نظرات کاربران

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.