اخبار

بیست و یکمین نشست علمی باشگاه انرژی خورشیدی

انرژی خورشیدی وکاربردهای آن امروزه به یک بحث روزمره و همه‌گیر در دنیا تبدیل شده است و ضرورت آشنایی هرچه بهتــر  مردم جامعه، مرکز علوم و سـتاره شناسی تهران و انجمن علمی انرژی خورشـیدی ایران را بر آن داشت تا در حد توان نسبت به آگاهی و آشنایی عموم مردم  اقدام کند.
یکی از برنامه‌هایی که اقدام به برگزاری آن شده، تشکیل باشـگاه انرژی خورشیدی در مرکز علوم و سـتاره شناسی تهران است که تاکنون 20 دوره این برنامه با استقبال خوب علاقه مندان برگزار شده است. 
بیست و یکمین همایش باشگاه انرژی خورشیدی روز پنجشنبه 5 آذر ماه سال جاری با حضور جمعی از دانشجویان، اساتید دانشگاهها و کارشناسان خبره مرتبط با انرژی های نو از ساعت 9 الی 12 در تالار کهکشان مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار می شود. 
این برنامه شامل یک سخنرانی ویژه با موضوع«دستاوردهای فناوری هیدروژن و پیل سوختی» است که توسط جناب آقای دکتر تفضلی به علاقه مندان ارائه خواهد شد.
ارائه آخرین اخبار انرژی خورشیدی، پخش کلیپ کوتاه و ارائه پرسش و پاسخ علمی از دیگر برنامه های این همایش علمی است.
شایان ذکر است علاقه‌مندان می توانند جهت حضور در این برنامه به نشانی تجریش- میدان قدس- خیابان دزاشیب- خیابان عمار-کوی شهید صالحی(عرفات)- شمارۀ 22- مرکز علوم و ستاره شناسی تهران مراجعه و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای 22293280،22805006،22292246 تماس بگیرند. 


برچسب‌ها:


 

نظرات کاربران

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.