اخبار

سی و سومین نشست علمی باشگاه نجوم

مركز علوم و ستاره شناسي تهران با تشكيل باشگاه نجوم، اين دانش جذاب و كارآمد را به ديگر نقاط شهر توسعه و گسترش داد تا عموم علاقه‌مندان فرصت آشنایی با راز‌هاي آسمان را پيدا كنند.

عصر چهارشنبه5 شهریور92 اعضاي اين باشگاه، بار دیگر گرد هم جمع می شوند تا  سی و دومین نشست علمی باشگاه نجوم را با حضور جمعی از منجمان نوجوان،جوان و آماتور کشور در سالن کهکشان مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار نمایند.

اخبارعلمی باشگاه که در مورد رخدادهای آسمانی شهریور ماه است ، اکتشافات اخیر دانشمندان علم نجــوم، رویدادهای آسمان در ماه گذشته و جدیدترین تصاویر ارائه شده در سایت ناسا توسط (دانش آموختــه مرکز علوم و ستاره شناسی تهران و رتبه دوم المپیادکشوری) بیان می شود.

سه سخنرانی علمی این برنامــه با موضوع های « افق اندیشه کیهانی »، « فلسفه و پژوهشگر نجوم » و« نجوم در سرزمین نیل » توسط مدرسین و اعضای باشگاه نجوم به مخاطبان برنامه ارائه خواهد شد.

گپی با مشاهیر نجوم، نمایش کلیپ نجومی، پرسش و پاسخ علمی ، برگزاری مسابقه و اهداء جوایز به نفرات برتر  ازدیگر برنامه های این نشست علمی است.

این برنامه از ساعت 18 و 30 دقیقه آغاز و بارصد اجرام قابل رویت در صورت مساعد بودن شرایط جوی در ساعت21 دقیقه به پایان خواهد رسید.

شایان ذکر است علاقه‌مندان می توانند جهت عضویت در این باشــگاه و حضور در این برنامه به نشانی میــدان قدس- خیابان دزاشیب-خیابان عمار-کوی شهید صالحی(عرفات)- شمارۀ 22- مرکزعلوم و ستاره شناسی تهران مراجعه و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای 22293280،22805006،22292246 (داخلی104)تماس بگیرند. 


برچسب‌ها:


 

نظرات کاربران

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.