Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

30

برگزاری یازدهمین نشست باشگاه علوم زمینِ مرکز علوم و ستاره شناسی تهران به صورت مجازی

برگزاری یازدهمین  نشست باشگاه علوم زمینِ مرکز علوم و ستاره شناسی تهران به صورت مجازی

روز پنجشنبه دوم مرداد99، یازدهمین باشگاه علوم زمینِ مرکز علوم و ستاره شناسی تهران از ساعت 19الی21 به صورت مجازی برگزار می شود. اولین سخنرانی با موضوع «گسلهای پی سنگی و تأثیر آنها بر حوضه های رسوبی با نگرشی بر زاگرس» توسط دکتر فاطمه جهادگر ساعت نوزده برای علاقه مندان ارائه خواهد شد. دومین سخنرانی با موضوع«تجارت الماس، فرصتها و چالش ها » توسط دکتر امیر سعادت دوست ساعت بیست ارائه می شود. سومین سخنرانی با موضوع«معرفی دانش بین رشته ای ژئومیتولوژی و ارائه نمونه هایی در محدوده زاگرس » توسط مهندس علی حبیب نژاد، ساعت بیست و یک برای علاقه مندان بیان می شود. تمامی این سخنرانیها به صورت غیرحضوری(زنده) بامیزبانی دکتر مهران آرین (زمین شناس و مسئول باشگاه علوم زمینِ مرکز علوم) به آدرس اینستاگرام dr.mehran_arian ارائه می شود.

 

 

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (27)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3348
  • برگزاری یازدهمین  نشست باشگاه علوم زمینِ مرکز علوم و ستاره شناسی تهران به صورت مجازی

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3