Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

30

یک مرداد،برگزاری نودو پنجمین باشگاه نجوم مرکز علوم با عنوان"این روزهای آسمان ایران..."به صورت مجازی

یک مرداد،برگزاری نودو پنجمین باشگاه نجوم مرکز علوم با عنوان"این روزهای آسمان ایران..."به صورت مجازی

به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران،روز چهارشنبه 1مرداد99، نودوپنجمین نشست ماهانه باشگاه نجومِ مرکز علوم و ستاره شناسی تهران ، با عنوان« این روزهای آسمان ایران... » به صورت مجازی برگزار می شود. اولین سخنرانی با موضوع«رصد کسوف روی دریای مکران» توسط محمدجواد صفاران (معاونفرهنگسرای علوم و نجوم آسمان توس مشهد) ارائه می شود. دومین سخنرانی با عنوان«فعالیتهای ترویجی در انجمن آیاز تبریز» توسط مریم پرتوی نژاد(رئیس انجمن نجومآیاز تبریز و کارشناس فیزیک) برای علاقه مندان بیان می شود. سومین سخنرانی باعنوان«چرایی تاریخ نجوم» توسط جلال جزایری(کارشناس رصدخانه غدیر اهواز و مروج تاریخ علم) ارائه می شود. ضمنا این گفتگو به میزبانی سید علی وکیلی (مسئول باشگاه نجومِ مرکز علوم) صورت می پذیرد. علاقه مندان به علم نجوم می توانند این برنامه را به صورت لایو(زنده) روز چهارشنبه از ساعت19 الی 21 از صفحه اینستاگرام باشگاه نجوم به آدرس astroclub.sactehran دنبال کنند.


تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (30)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3347
  • یک مرداد،برگزاری نودو پنجمین باشگاه نجوم مرکز علوم با عنوان"این روزهای آسمان ایران..."به صورت مجازی

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3