Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

21

24بهمن98، هفتمین نشست باشگاه علوم زمینِ مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، هفتمین نشست باشگاه علوم زمینِ مرکز علوم، روز پنجشنبه 24 بهمن، از ساعت 9:30 الی13 با حضور اساتید و دوستداران علم زمین شناسی در تالار کهکشان برگزار می شود. پنج سخنرانی با موضوعات" زمین شناسی تحت الارضی و فرصتها"، "از زمین شناسی تا هنر و صنعت"، "پدیده بوی نامطبوع تهران"، "روش های مصنوعی سازی گوهرها" ، "طبیعت و موسیقی" ارائه می شود.  در انتها گفت و گوی صمیمانه با میهمان ویژه برنامه صورت می پذیرد. این برنامه به صورت رایگان و ورود برای علاقه مندان آزاد است.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (88)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3313

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3