Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

13

آسمان بر پرده نمایش3 در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

آسمان بر پرده نمایش3 در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

عصر پنجشنبه14 آذر98 از ساعت 16 الی 18، مستند علمی با عنوان(آسمان بر پرده نمایش3) در تالار کهکشانِ مرکز علوم برای علاقه مندان نمایش داده می شود. در این برنامه، مستند دوبله شده "اروپا به سوی ستارگان/بخش سوم" همراه با بررسی و تحلیل کارشناسان علمی و تدریس سید محمد مهدی موسوی کارشناس ارشد فیزیک دانشگاه شهید بهشتی نمایش داده می شود. آنچه در این رویداد خواهید آموخت شامل: تاریخچه تلسکوپ ها، طراحی مختلف تلسکوپ ها، مشخصه های اصلی تلسکوپ ها، تلسکوپ های مدرن، معرفی رصدخانه ملی ایران، سیستم اپتیک فعال، تاثیر آشفتگی جو بر تصویربرداری تلسکوپ های زمینی، سیستم اپتیک تطبیقی و روش تداخل سنجی در رصدخانه ها  است. مخاطبان این رویداد، دانشجویان و علاقه مندان به حوزه نجوم و کیهان می باشد. شهروندان علاقه مند می توانند برای رزرو تماشای این فیلم مستند جذاب با شماره تلفن 09107429938 تماس بگیرند .

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (137)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3305
  • آسمان بر پرده نمایش3 در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3