Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

11

برگزاری دوره مربیگری نجوم کودکان در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

برگزاری دوره مربیگری نجوم کودکان در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران ، دوره آموزشی مربیگری نجوم کودکان برای دانش آموزان گروه سنی 9تا13 سال، روز دوشنبه 9 اسفند ماه 95 از ساعت 19الی20:30  ، در تالار کهکشان برگزار و به مدت 10جلسه ادامه دارد.
این دوره آموزشی برای دانش آموزانی که دوره های مقدماتی و پیشرفته نجوم کودکان را گذرنده اند برگزار می شود. دانش آموزان در این مرحله مربیگری نجوم کودکان را فرامی گیرند. 
دوره مربی گری بر اساس یک پژوهش 8 ساله جمع آوری و برای هر رشته ای قابل اجرا می باشد. سرفصل درسی براساس آموزشی که به خلاقیت منجر شود برنامه ریزی شده است، که شامل 4پایه با روشهای اجرا شده متنوع است. 
در این کلاس آموزشی ابتدامطالب دوره نجوم مرور شده و سپس بر اساس این چهارپایه شامل دیدی نو تا حیرت کند، انگیزه ای نو تا اندیشه کند، اکتشافی نو تا گفتگو کند، اجرایی نو تا نمایش دهد ، توسط خود دانش آموزان اجرا می شود 
هر پایه این بحث به شیوه های متنوع قابل اجراست و دانش آموزان هنگام آموزش باید بتوانند به شیوه های متفاوت این چهارپایه را برای مطالب انتخاب شده خود اجرا کنند و سپس برای یک موضوع کلی یک درس را به شیوه ای خلاقانه اداره کنند و هرکدام آسمان را برای یکدیگر توضیح می دهند.
تعداد امتیازات: (4) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (837)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 2937
  • برگزاری دوره مربیگری نجوم کودکان در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
  • برگزاری دوره مربیگری نجوم کودکان در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
  • برگزاری دوره مربیگری نجوم کودکان در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3