Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

19

ضبط برنامه رادیویی به منظور معرفی مرکز علوم

ضبط برنامه رادیویی به منظور معرفی مرکز علوم
به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، صبح روز دوشنبه 18 بهمن ماه 95، گزارشگر برنامه رادیویی گردونه، بخش «چرا تنها» به منظور معرفی بخشهای مختلف مرکز علوم و ستاره شناسی در این مرکز حضور بهم رساندند تا مصاحبه ای در این خصوص تهیه کنند.
در این مصاحبه خبرنگار مربوطه سوالاتی را در زمینه معرفی بخشهای مختلف مرکز علوم، نحوه بازدید از مرکز، فعالیتهای علمی، آموزشی، همایشها، بازدید در ایام نوروز و...  با مدیر مرکز علوم(جناب آقای مهندس چیذری)  مطرح کردند.
گفتنی است، معاون اجنماعی و فرهنگی(جناب آقای مهندس سعید کارگران) نیز در این مصاحبه دعوت شدند و پیرامون موقعیت مرکز علوم از نظر علمی و جغرافیایی و شرایط آن در منطقه، صحبتهایی را خطاب به گزارشگر برنامه ارائه دادند.
جالب است بدانید، برنامه گردونه متشکل از آیتم های متنوع است، در این برنامه بخشی با عنوان «چرا تنها» در قالب گزارش طراحی شده است که ضمن معرفی مکان های دیدنی و تفریحی استان تهران و نقاط گردشگری و تاریخی، خانواده ها را ترغیب به بازدید های دست جمعی می کند و اطلاعاتی از امکانات و مسیرهای دسترسی ارائه می دهد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1011)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 2924
  • ضبط برنامه رادیویی به منظور معرفی مرکز علوم

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3