Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

07

حضور مرکز علوم وستاره شناسی تهران در نمایشگاه یادیارمهربان از 17 آبان ماه

حضور مرکز علوم وستاره شناسی تهران در نمایشگاه یادیارمهربان از 17 آبان ماه
مرکزعلوم و ستاره شناسی تهران برای دومین بار در نمایشگاه یادیارمهربان (واقع در بوستان گفتگو) حضور میابد.

دز این برنامه که از هفده آبان ماه آغاز و به مدت شش روز ادامه دارد، رصدروز و شب و اجرام سماوی با استفاده ازتلسکوپ های پرتابل ،معرفی صور فلکی،مشاوره علمی در زمینه ساخت تلسکوپ،معرفی اجرام آسمانی با استفاده از گنبد بادی آسمان نما اجرا خواهد شد.

همچنین پخش فیلم و عکسهای معتبر علمی نجومی ،معرفی دوره ها و کارگاه ها ی آموزشی ،ارائه محصولات نجومی از جمله کتاب علمی،نجومی پرسش های کیهانی پاسخ های جهانی  و معرفی ابزار های نجومی و پاسخ به سوالات علمی علاقه مندان نیز توسط کارشناسان این مرکز اجرا خواهد شد.

گفتنی است هدف از شرکت در این نمایشگاه معرفی بیشتر این مرکز در سطح کلان شهر تهران ،آشنایی شهروندان به ویژه کودکان و نوجوانان با موضوع ستاره شناسی و علوم پایه می باشد.

[پیوست خبر...]

تعداد امتیازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (2005)
گروه خبر: اطلاعیه ها
کد خبر: 212
  • حضور مرکز علوم وستاره شناسی تهران در نمایشگاه یادیارمهربان از 17 آبان ماه

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3