Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

10

برگزاری همایش انرژی خورشیدی در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

برگزاری همایش انرژی خورشیدی در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

مدیر مرکز علوم و ستاره شناسی تهران با اعلام این خبر اعلام کرد:انرژی خورشیدی عنوان برنامه ای است که در روز یکشنبه 11دیماه سال جاری در سالن کهکشان مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار می شود.

وی در خصوص عنوان این همایش خاطر نشان ساخت : انرژی خورشید برای حرارت آب ، استفاده دینامیکی ، حرارت فضایی ساختمان ، خشک کردن تولیدات کشاورزی و تولید انرژی الکتریسیته مورد استفاده قرار می گیرد و سخنرانی های ارائه شده دراین نشست علمی با توجه به اهمیت این گوی آتشین می باشد.

شایان ذکر است این برنامه از ساعت 16 آغاز می شود و اعم برنامه های ارائه شده در این برنامه شامل:ارائه اخبار انرژی خورشیدی، دو سخنرانی علمی با موضوع وضعیت انرژی خورشیدی در ایران ، آب گرم کن های خورشیدی و پخش کلیپ می باشد و با  ارائه پرسش و پاسخ علمی در ساعت 18 به پایان می رسد.

ضمناً علاقمندان می توانند جهت حضور در این برنامه به نشانی میدان قدس-خیابان دزاشیب-خیابان عمار-کوی عرفات-شماره22-مرکز علوم و ستاره شناسی تهران مراجعه نمایند.

[پیوست خبر...]

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1431)
گروه خبر: اطلاعیه ها
کد خبر: 199
  • برگزاری همایش انرژی خورشیدی در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3