Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

14

رونمایی از ماکت فضانوردی در سومین همایش باشگاه انرژی خورشیدی

رونمایی از ماکت فضانوردی در سومین همایش باشگاه انرژی خورشیدی

رونمایی از ماکت فضانوردی درسومین همایش باشگاه انرژی خورشیدی در روز یکشنبه 14 اسفند ماه جاری انجام خواهد شد.

 این برنامه از ساعت 16 آغاز می شود و اهم برنامه های ارائه شده در این مراسم شامل: یک سخنرانی عمومی در مورد فتوولتائیک، پخش کلیپ آموزشی با عنوان طراحی خانه خورشیدی، پرسش و پاسخ علمی می باشد و اما سخنرانی اصلی به عهده سرکار خانم جواهری پور رئیس عضو هیئت مدیره NGO انرژی های تجدیدپذیر بوده، که به بحث و بررسی در مورد وضعیت فتوولتائیک در جهان می پردازد، این برنامه با رونمایی از ماکت فضانوردی در ساعت 16 به پایان می رسد.

شایان ذکر است رونمایی از فضا نورد آراسته شده با پرچم ایران، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران و شهرداری منطقه در ویترین سالن فیزیک مرکز علوم توسط جناب آقای استاد دالکی (پدر علم نجوم آماتوری ایران) یکی از برنامه های مهم این همایش علمی می باشد.
شرکت در این مراسم برای عموم آزاد و بصورت رایگان می باشد.

[پیوست خبر...]

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (2621)
گروه خبر: اطلاعیه ها
کد خبر: 194
  • رونمایی از ماکت فضانوردی در سومین همایش باشگاه انرژی خورشیدی

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3