Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

30

نشست علمی باشگاه نجوم مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

نشست علمی باشگاه نجوم مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

جواد ارجمندفر مدیر مرکز علوم و ستاره شناسی تهران از برگزاری نشست علمی باشگاه نجوم درسوم خرداد ماه سال جاری خبر داد.مدیر مرکز علوم با اعلام این خبر به تشریح برنامه ریزی ها در خصوص برگزاری این نشست علمی پرداخت و گفت: برنامه های ارائه شده در این نشست شامل دو سخنرانی علمی با موضوعات مجموعه نیروها و گذر زهره ، ارائه اخبار نجومی، اجرای رصد شبانه در صورت شرایط جوی مناسب ، پخش فیلم نجومی، پرسش و پاسخ علمی ، برگزاری مسابقه و اهداء جوایز به نفرات برتر  می باشد.

مدیر مرکز علوم با اشاره به اهداف برگزاری این مراسم بیان کرد از آنجایی که یکی از اهداف تشکیل این باشگاه نجومی ارتقاء سطح علمی دانش پژوهان می باشد، با توجه به تعامل متقابل علمی با دانشگاهها، مراکز علمی و اعضای جامعه نجومی این باشگاه علمی راه اندازی و  نشستهای علمی متعددی طی دوسال در چهارشنبه اول هر ماه در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار شده است.از این رو نوزدهمین نشست علمی در روز چهارشنبه سوم خرداد ماه سال جاری از ساعت 18:30الی21:30 در سالن کهکشان مرکز علوم برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است علاقه مندان می توانند جهت حضور در این برنامه به نشانی میدان قدس- خیابان دزاشیب-خیابان عمار-کوی عرفات-شماره ی22- مرکز علوم و ستاره شناسی تهران مراجعه نمایند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای 22293280،22805006،22292246 تماس بگیرند. 

[پیوست خبر...]

تعداد امتیازات: (6) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (2354)
گروه خبر: اطلاعیه ها
کد خبر: 180
  • نشست علمی باشگاه نجوم مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3