Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

28

بیست و پنجمین نشست علمی باشگاه نجوم

بیست و پنجمین نشست علمی باشگاه نجوم

دو سخنرانی علمی با موضوع اطلس های جغرافیایی و فیزیک نور از جمله برنامه های ویژه این باشگاه نجومی می باشد.

ارائه رخدادهای آسمانی آذر ماه، نمایش فیلم نجومی، پرسش و پاسخ علمی ، برگزاری مسابقه و اهداء جوایز به نفرات برتر  از دیگر برنامه های این نشست علمی است.

این برنامه از ساعت 17 آغاز و با رصد قمر زیبای ماه ، خوشه پروین، مشتری و اقمار گالیله ای آن( گالیستو، گانیمد، آیو و یوروپا)، در صورت مساعد بودن شرایط جوی در ساعت20 به پایان می رسد.

شایان ذکر است باشگاه نجوم مرکز علوم و ستاره شناسی تهران فعاليت خود را از زمستان 88 آغاز كرد و برپايي نشست‌هاي علمي در چهارشنبه اول هر ماه، شركت در ويژه ‌برنامه‌‌هاي هفته جهاني نجوم و برگزاري شب‌هاي رصدي در تقويم سالانه اين باشگاه گنجانده شده است.

علاقه‌مندان می توانند جهت عضویت در این باشگاه و حضور در این برنامه به نشانی میدان قدس- خیابان دزاشیب-خیابان عمار-کوی شهید صالحی(عرفات)- شمارۀ 22- مرکز علوم و ستاره شناسی تهران مراجعه و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای 22293280،22805006،22292246 تماس بگیرند.

[پیوست خبر...]

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1631)
گروه خبر: اطلاعیه ها
کد خبر: 159
  • بیست و پنجمین نشست علمی باشگاه نجوم

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3