Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

06

چهارمین سالگرد تاسیس باشگاه فیزیکِ مرکز علوم و ستاره شناسی

چهارمین سالگرد تاسیس باشگاه فیزیکِ مرکز علوم و ستاره شناسی
به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، روز پنجشنبه 10 اسفند ماه 96، ساعت 13:30 الی 17:30، چهارمین سالگرد تاسیس باشگاه فیزیکِ مرکز علوم، همزمان با سی و دومین نشست این باشگاه با حضور اساتید و علاقه مندان به علم فیزیک در تالار کهکشان برگزار می شود.
سخنرانی ویژه توسط دکتر محمد تقی میرترابی(عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا) با موضوع«درهم تنیدگی کوانتومی» به علاقه مندان ارائه می شود.

دومین سخنرانی با موضوع  «جذابیت های فیزیک هسته ای» توسط دکتر محمد حسن آرمان مهر(عضو هیئت علمی وزارت صنایع) به مخاطبان ارائه می شود.
انجام آزمایش های جذاب فیزیک و  اخبار فیزیک نیز از برنامه های ویژه این جشن می باشد.
گواهینامه از سوی سازمان پژوهش های صنعتی به شرکت کنندگان در همایش اعطاء می شود.
این برنامه در سطح عموم برگزار می شود و علاقه مندان می توانند جهت حضور در این نشست علمی به مرکز علوم و ستاره شناسی تهران واقع در خیابان دزاشیب، خیابان عمار، کوی شهید صالحی،شماره22 مراجعه نمایند و  برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینستاگرام مرکز sactehran.ir  مراجعه و یا با شماره تلفنهای 96027012 تماس بگیرند.
همچنین لطفا برای ثبت نام در همایش به ایدی @akbarnavazbehnaz  پیام دهید.

تعداد امتیازات: (3) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (2856)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3113
  • چهارمین سالگرد تاسیس باشگاه فیزیکِ مرکز علوم و ستاره شناسی

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.com

Asset 1 Asset 2 Asset 3