Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

19

ویژه برنامه هفته جهانی فضا با شعار کشف جهان های تازه در فضا

ویژه برنامه هفته جهانی فضا با شعار کشف جهان های تازه در فضا
ویژه برنامه هفته جهانی فضا، عصر چهارشنبه 19مهر ماه 96، در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، هر سال انجمن هفته جهانی فضا موضوعی را برای هفته جهانی فضا انتخاب می‌کند تا تمام فعالیت¬ها و رویدادهای صورت گرفته در جهان را در این هفته(4 تا 10 اکتبر 2017 میلادی) پیرامون این شعار برنامه‌ریزی کند. این انجمن، شعار هفته جهانی فضا در سال 2017 را "کشف جهان‌های تازه در فضا" اعلام کرده است.
به همین مناسبت مرکز علوم و ستاره شناسی تهران همچون سالهای گذشته ویژه برنامه ای را روز چهارشنبه 19 مهر96 از ساعت 17 الی 21 برای عموم شهروندان در تالار کهکشان برگزار می کند.
با توجه به شعار هفته جهانی فضا"کشف جهان‌های تازه در فضا" ، یکی از موضوعات سخنرانی برنامه به شعار مذکوراختصاص دارد و مهندس آریا صبوری(کارشناس نجوم) سخنرانی خود را با موضوع«تلسکوپ جیمزوب و کشف جهان های جدید» برای علاقه مندان بیان می کند.
سخنرانِ ویژه برنامه مهندس دکتر سپهر اربابی بیدگلی(مدیر فنی رصدخانه ملی ایران)، سخنرانیِ خود را باموضوع«معمای ذرات بسیار پر انرژی در پرتوهای کیهانی» به حضارارائه می کند.
پس از سخنرانیها، دانش آموزان مهارت آموزِ هوافضا برنامه ای را با عنوان (ایده تا محصول) برای علاقه مندان اجرا می کنند.
رصدآسمان شب، برگزاری مسابقه و اهداء جوایز به نفرات برتر از دیگربرنامه های این همایش علمی است.

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (578)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3020
  • ویژه برنامه هفته جهانی فضا با شعار کشف جهان های تازه در فضا

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.com

Asset 1 Asset 2 Asset 3