Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

03

گلکاری و درختکاری در محوطه مرکز علوم و ستاره شناسی تهران به مناسبت استقبال از مهر

مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، از گلکاری و درختکاری محدوده مرکز، به مناسبت نزدیک شدن سال تحصیلی جدید خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، با نزدیک شدن به روزهای آغاز سال تحصیلی جدید، این مرکز با مناسب سازی فضای سبز داخلی مرکز برای ورود دانش آموزان به این مجموعه به استقبال مهر رفت.
این مرکز اواخر شهریور ماه ، با همکاری فضای سبز منطقه یک،  اقدام به گلکاری و درختکاری محدوده مرکز، همچنین جمع آوری خاک و برگهای سطح محوطه و اطراف مرکز، پاکسازی دیوارها، شستشوی سطح محوطه و محیط داخلی مرکز، پاکسازی سرویسهای بهداشتی، بازدید از وضعیت ایمنی مرکز و... کرده است.
گفتنی است، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 الی 16 و در روزهای تعطیل با تعیین وقت قبلی میزبان بازدیدکنندگان است.


تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (371)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3017

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.com

Asset 1 Asset 2 Asset 3