Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

معرفی مشاهیر

زندگینامه غیاث‌الدین جمشید کاشانی
جمشید ملقب به غیاث‌الدین، فرزند پزشکی کاشانی به نام مسعود حدود سال ۷۹۰ قمری در کاشان چشم به جهان گشود. نخستین فعالیت علمی کاشانی، رصد خسوف در ۱۲ ذیحجه ۸۰۸ قمری، در کاشان است. غیاث‌الدین نخست...
زنده یاد پرویز شهریاری
زندگینامه زنده یاد پرویز شهریاری ضمیمه »
دکترمحمد تقی عدالتی
خلاصه ای از زندگی نامه دکترمحمد تقی عدالتی چهره بر جسته ستاره شناسی در ایران و جهان  ضمیمه »
استاد مهدی گلشنی
استاد مهدی گلشنی، دارنده نشان درجه یک دانش ضمیمه »
دکتر حسابی
زندگینامه دکتر حسابی ضمیمه »
دكتر محمد حیدری ملایری
دكتر محمد حیدری ملایری یكی از دانشمندانِ سرشناس جهانی در اخترشناسی و اختر فیزیك به شمار می رود . كشف هایش در زمینه ی ستارگانِ پُرجرم( massive  ) ، یعنی ستارگانی كه جرمشان دست كم 10 برابر از جرم خ... ضمیمه »
دکتر فیروز نادری
دکتر فیروز نادری متولد ۱۳۲۵ در شیراز، استان فارس است. او در سال ۱۹۶۴ به آمریکا رفت و تحصیلات خود را تا مقطع دکتری مهندسی الکترونیک در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی ادامه داد. دکتر نادری، پس از پایان تحصیل ... ضمیمه »
پروفسور ثبوتی
بیوگرافی پروفسور ثبوتی ضمیمه »
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3