Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

وقایع نجومی

(آرشیو ماه شهریور 1391)

جدول رویداد های نجومی نیمه اول مهر ماه سال 1391 برای مشاهده این رویداد ها لطفا اینجا کلیک نمایید ضمیمه »
نيمه شب پنج شنبه سي ام شهريور، ماه به بزم برج شلياق(چنگ رومي) دعوت میشود تا شبی را در کنار بهرام بگذراند. این مقارنه زیبا را می توان ساعاتي قبل از طلوع خورشيد  به تماشا نشست. ماه که در این شب در ارتفا... ضمیمه »
زحل و ماه هنگام طلوع آفتاب سه شنبه بيست و هشتم شهريور ماه سال 91 ، مقارنه ي زيبايي را در افق شمالي آسمان تهران ترتيب ميدهند. در اين زمان هر دو اين اجرام در صورت فلكي سنبله قرار دارند و ارتفاع ماه و زح... ضمیمه »
شامگاه پنج شنبه بيست و سوم شهريور ماه، ناهيد علاقه مندان به نجوم را به هم نشيني باخوشه كندو دعوت مي كند. ناهيد با قدر 15/4- و خوشه كندو با قدر 3/10 در افق  آسمان تهران قابل مشاهده هستند. بهترين زمان م... ضمیمه »
رویداد های نجومی نیمه دوم شهریور ماه سال 1391 برای دیدن این رویداد ها لطفا اینجا کلیک کنید ضمیمه »
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3