Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

03

5 تیر98، هشتاد و هفتمین نشست باشگاه نجوم با عنوان قبل از بیگ بنگ...

5 تیر98، هشتاد و هفتمین نشست باشگاه نجوم با عنوان قبل از بیگ بنگ...
به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، هشتاد و هفتمین نشست ماهانه باشگاه نجوم، روز چهارشنبه 5تیر98،  ساعت 17:30 الی 21:30 با حضور منجمان آماتور، اساتید نجوم و علاقه مندان به علم ستاره شناسی در تالار کهکشـان برگزار می شود.

سخنرانی ویژه با موضوع « قبل از بیگ بنگ » توسط حسین مصحفی(دکترای کیهان شناسی دانشگاه شهید بهشتی) به علاقه مندان ارائه می شود. دومین سخنرانی توسط مجید قهرودی(یکی از یازده نامزد نهایی عکاسی نجومی سال در معتبرترین مسابقه عکاسی جهان رصدخانه سلطنتی گرینویچ) با موضوع « چرا دماوند؟ » به علاقه مندان ارائه می شود.

« مجله ی خبری نجومی »  توسط سید امیرحسین موسوی(منجم آماتور و مدرس تیم ملی المپیاد نجوم و اخترفیزیک) برای مخاطبان بیان می شود. پس از سخنرانیها رصد آسمان شب در رصدخانه مرکز علوم برای علاقه مندان اجرا می شود.تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (98)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3262
  • 5 تیر98، هشتاد و هفتمین نشست باشگاه نجوم با عنوان قبل از بیگ بنگ...

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3