Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

25

آغاز ثبت نام دوره های آموزشی ترم تابستان مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

آغاز ثبت نام دوره های آموزشی ترم تابستان مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

ثبت نام ترم تابستان دوره های آموزشی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران آغاز شد. به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، دوره های آموزشی شامل نجوم مقدماتی، کیهان شناسی، زمین شناسی نجومی، اخترفیزیک، نمایش خلاق و اسطوره های نجومی، دست سازها و ابزارهای ستاره شناسی، روبیک، کارگاه نجوم رصدی و... برای بزرگسالان و نجوم کودکان و دو پودمان آموزشی با ارائه 6 دوره آموزشی کارگاهی شامل رباتیک، مهارت و فکربکر برای گروه سنی 7 تا9 سال و 10 تا12  سال  می باشد. در پایان این دوره هاگواهینامه معتبر به شرکت کنندگان ارائه می شود. گفتنی است این دوره ها به صورت ترمی به مدت 2 ماه از 15 تیر ماه98برگزار می شود.

زمان ثبت نام 20 خرداد ماه الی 15 تیر ماه است. علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 تا 16 با شماره تلفنهای  96027012 ، 96027653 تماس بگیرند. لازم به ذکر است به سبب محدود بودن ظرفیت کلاسها، اولویت با علاقه مندانی است که زودتر اقدام به ثبت نام کرده اند.تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (269)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3261
  • آغاز ثبت نام دوره های آموزشی ترم تابستان مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
  • آغاز ثبت نام دوره های آموزشی ترم تابستان مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3