Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

24

حضورپروفسور حسین باهر ودکتر سپهر اربابی در ویژه برنامه روز جهانی نجوم

حضورپروفسور حسین باهر ودکتر سپهر اربابی در ویژه برنامه روز جهانی نجوم

به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، در ویژه برنامه هفته جهانی نجوم که روز جمعه20اردیبهشت98، برگزار شد، پروفسور حسین باهر، استاد سپهر اربابی و چندین اساتید بنام دیگر  در برنامه به صورت میهمان ویژه حضور داشتند. پروفسور حسین باهر (زاده ۱ فروردین ۱۳۲۳ - قم) جامعه‌شناس، استاد دانشگاه و نویسنده در زمینه رفتارشناسی، جامعه‌شناسی و... دارای مدرک دکتری در توسعه اقتصادی و فوق دکتری فلسفه مدیریت منابع از کانادا، اهل کشور ایران است. در این برنامه از ایشان دعوت شد تا بر روی سن بیایند و تقدیرنامه و هدایای اساتید علم به دست ایشان اهداء شد.

دکتر سپهر اربابی بیدگلی(عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی قُم) تحصیلات دوره دبیرستان را در آلمان سپری کرده و با بورسیه دانش آموزان مستعد، دوره کارشناسی ارشد را در دانشگاه RWTH آخن به پایان رسانده است. سپس  4 سال در موسسه اخترفیزیک پتسدام مشغول به کار شده و دکتری اخترفیزیک را با گرایش کیهان شناسی از دانشگاه آن شهر اخذ نموده است. در اواخر سال 1382 با هدف همکاری با طرح رصدخانه ملی پس از 18 سال به ایران برگشته و از آن پس در دانشگاه های کشور کیهان شناسی، نجوم و نسبیت تدریس کرده است.


تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (103)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3251
  • حضورپروفسور حسین باهر ودکتر سپهر اربابی در ویژه برنامه روز جهانی نجوم
  • حضورپروفسور حسین باهر ودکتر سپهر اربابی در ویژه برنامه روز جهانی نجوم
  • حضورپروفسور حسین باهر ودکتر سپهر اربابی در ویژه برنامه روز جهانی نجوم

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3