Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

06

حضور افتخار آفرینان المپیاد جهانی نجوم و اخترفیزیک در نهمین سالگرد تاسیس باشگاه نجوم

حضور افتخار آفرینان المپیاد جهانی نجوم و اخترفیزیک  در نهمین سالگرد تاسیس باشگاه نجوم
به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، عصر چهارشنبه 3 بهمن ماه 97، در نهمین سالگرد تاسیس باشگاه نجومِ مرکز علوم و ستاره شناسی تهران از افتخار آفرینان المپیاد جهانی نجوم و اخترفیزیک دعوت شد تا در این نشست از تجربیات خود برای علاقه مندان صحبت کنند. در دوازدهمین المپیاد جهانی نجوم و اخترفیزیک( (IOAA۲۰۱۸ که در کشور چین برگزار شد، تیم دانش آموزان ایرانی با ۹دانش‌پژوه (هدی پور غلامی، امیرعلی اختراعی، امیر پویا معینی، نوید اکبری، علیرضا محمدیان، علی یونسی، کیان باختری، محمد صدرا حیدری و محمد شجاعیان) در قالب دو تیم در این مسابقات شرکت کرده بود؛ تیم اول ایران با کسب ۵مدال طلا و بااقتدار تمام، مقام اول مسابقات را کسب کرد و تیم دوم ایران نیز که از ۴دانش‌پژوه تشکیل‌شده بود موفق به کسب یک مدال طلا و 3 نقره شد. در این نشست مدال آوران از خاطرات و تجربیات خود در زمینه تاثیرات خانواده، مدرسه، مدیران مدارس و... برای رسیدن به این هدف برای علاقه مندان صحبت کردند.  به همین منظور باید مدیران مدارس برنامه‌ریزی کرده و ظرفیت‌ها را ایجاد کنند و برای نگهداشت دانش‌آموزان المپیادی روی هویت ملی آنها کار کنند.
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (67)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3230
  • حضور افتخار آفرینان المپیاد جهانی نجوم و اخترفیزیک  در نهمین سالگرد تاسیس باشگاه نجوم
  • حضور افتخار آفرینان المپیاد جهانی نجوم و اخترفیزیک  در نهمین سالگرد تاسیس باشگاه نجوم

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3