Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

06

رصد آسمان شب و اجرام آسمانی در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

رصد آسمان شب و اجرام آسمانی در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

رصد آسمان شب روز چهارشنبه3بهمن ماه97 در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار شد.  به گزارش روابط مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، برنامه رصد آسمان شب به عنوان ویژه در نهمین سالگرد تاسیس باشگاه نجوم این مرکز روز چهارشنبه3بهمن ماه97 از ساعت19:30الی21 در رصدخانه مرکز علوم برگزار شد. در این ویژه برنامه، عموم شهروندان توانستند سحابی جبار را به کمک تلسکوپ14 اینچی اشمیت-کاسگرن مشاهده کنند. این سحابی چون از جذابیت ویژهای برخوردار است با تلسکوپ مرکز می توان آن را با جزئیات بیشتر مشاهده کرد.  از جمله برنامه های جانبی رصد می توان به توضیحات کارشناسان رصدی پیرامون صور فلکی برای شهروندان اشاره کرد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (72)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3229
  • رصد آسمان شب و اجرام آسمانی در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
  • رصد آسمان شب و اجرام آسمانی در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
  • رصد آسمان شب و اجرام آسمانی در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3