Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

16

ثبت نام کارگاه یک روزه آموزش نجوم برای دبیران مدارس

ثبت نام کارگاه یک روزه آموزش نجوم برای دبیران مدارس

به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، روز پنجشنبه 27 دی ماه97، کارگاه یک روزه نجوم برای دبیران فیزیک و ریاضی مدارس در  مرکز علوم و ستاره شناسی تهران توسط مدرسان نجوم این مرکز برگزار می شود. در این دوره آموزشی تاریخچه نجوم، اجزای تشکیل دهنده جهان، حرکت زمین درفضا، حرکت ظاهری سیارات، ماه، لایه های خورشید،سیارات و منظومه شمسی و... به دانش پژوهان آموزش داده می شود. این دوره آموزشی به دلیل استقبال پرشور مخاطبان برای چندمین بار همچون دوره های قبلی برای دبیران مدارس از ساعت 10 الی18 برپا می شود.

علاقه مندان می توانند برای اطلاعات بیشتر جهت ثبت نام در این دوره آموزشی با شماره تلفن های 96027012 ، 96027653 (واحد آموزش) تماس بگیرند .


تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (107)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3223
  • ثبت نام کارگاه یک روزه آموزش نجوم برای دبیران مدارس

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3