Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

08

رصد آسمان شب ویژه شب یلدا

رصد آسمان شب ویژه شب یلدا

به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، غروب روز چهارشنبه 5 دی ماه97، رصد آسمان شب ویژه شب یلدا از ساعت 20:00 با حضور علاقه مندان به نجوم در رصدخانه مرکز علوم و ستاره شناسی تهران صورت پذیرفت. در این برنامه پس از توضیحاتی درباره آسمان و صور فلکی زمستانی با پوینتر، اجرامی مانند سحابی زیبای جبار، کهکشان آندرومدا و...  توسط کارشناسان رصدی با تلسکوپ 14اینچ بازتابی رصد شدند. همچنین پیرامون ستاره قطبی توضیحاتی از سوی کارشناسان ارائه شد. این برنامه بسیار مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت و با پرسش و پاسخ های نجومی در ساعت22:00 به پایان رسید.
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (122)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3222
  • رصد آسمان شب ویژه شب یلدا
  • رصد آسمان شب ویژه شب یلدا
  • رصد آسمان شب ویژه شب یلدا
  • رصد آسمان شب ویژه شب یلدا
  • رصد آسمان شب ویژه شب یلدا

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3