Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

23

برگزاري كارگاه یک روزه ساخت و پرواز هواپیمای مدل

برگزاري كارگاه یک روزه ساخت و پرواز هواپیمای مدل

کارگاه  یک روزه " ساخت و پرواز هواپیمای مدل " در اوایل آذر ماه در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران كارگاه  "ساخت و پرواز هواپیمای مدل" ویژه گروه سنی 9 تا 15 سال به مدت یک روز در آذر ماه 97 در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار می شود.

در دنیای هواپیماهای مدل، گستردگی  و شاخه های زیادی وجوددارد که به راحتی و با هر سلیقه ای و در هر کدام از شاخه های آن می توان فعالیت ولذت برد. مدل های پرواز آزاد به دلیل سادگی، بستر مناسبی برای یادگیری فنون ساخت هواپیمای مدل می باشند. کشف و شکوفایی استعداد دانش آموزان، تلفیق فضای علمی و ورزشی در حوزه هوانوردی-هواپیمای مدل، هدایت تحصیلی دانش آموزان مستعد و علاقه مند به سمت رشته های تحصیلی مرتبط با هوافضا، ایجاد فضای رقابتی در بین دانش آموزان و... از اهداف برگزاری این کارگاه است.

علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام در این دوره آموزشی با شماره تلفن 96027653 و 96027012 تماس بگیرند تماس بگیرند. 

.تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (97)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3210
  • برگزاري كارگاه یک روزه ساخت و پرواز هواپیمای مدل

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.com

Asset 1 Asset 2 Asset 3