Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

24

25مرداد97، برگزاری نشست باشگاه فیزیک

25مرداد97، برگزاری نشست باشگاه فیزیک
به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران ، روز پنجشنبه 25 مرداد ماه 97، ساعت 16 الی 19، نشست باشگاه فیزیک با حضور استادان، ‌دانشجویان و علاقه‌مندان فیزیک برگزار می شود.
سخنران ویژه این برنامه دکتر حسین رجبی(عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس) سخنرانی خود را با موضوع(آشنایی با روش مونت کارلو در فیزیک) برای علاقه مندان ارائه می کند.
در ادامه این نشست اخبار فیزیکی از سوی اعضای باشگاه فیزیک ارائه می شود.
پس از ارائه سخنرانی و اخبار، همه حاضران در نشست پرسش های خود را بیان می کنند. 
اجرای آزمایشهای ساده فیزیکی از دیگر برنامه های این نشست علمی است، به صورتیکه عموم شهروندان می توانند آزمایشها را شخصا به کمک کارشناسان انجام دهند.
نشست‌های باشگاه فیزیک هر ماه در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار می‌شود. از همه علاقه مندان به فیزیک دعوت می‌شود در این گردهمایی علمی که برای ترویج علم به زبان عموم تشکیل می‌شود شرکت کنند. 
برای شرکت در این نشست علمی که ورود آن برای شهروندان آزاد و رایگان است، علاقه مندان می توانند نام و نام خانوادگی خود را به شماره 09386779213 ارسال نمایند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 96027012 تماس بگیرند .

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (163)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3154
  • 25مرداد97، برگزاری نشست باشگاه فیزیک

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3