Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

07

گزارش کارگاه آموزشی آشنایی با انرژی پاک زمین گرمایی

به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، کارگاه آموزشی با عنوان" آشنایی با انرژی پاک زمین گرمایی و اکتشاف منابع فرازمینی آن" روز پنجشنبه 4 مرداد ماه 97 در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار شد.
این کارگاه آموزشی با موضوعات مقدمه ای بر انرژی زمین گرمایی و راهکارهای بهره گیری از آن ، زمین گرمایی بر ایران و جهان و بررسی وجود این منبع حرارتی در منظومه شمسی و پروژه insight ناسا از ساعت18 الی 20 ارائه شد.
سخنرانان این برنامه مهندس سپهر سنگین(متخصص انرژی زمین گرمایی و محقق علوم فضایی) و مهندس مهدیار ملاحسنی(مدرس و محقق کیان شناسی و عکاس نجومی) بودند.
این برنامه به همت مرکز علوم و ستاره شناسی تهران و انجمن علمی انرژی زمین گرمایی ایران در تالار کهکشان مرکز علوم برگزار شد. 
تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (152)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3143

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3