Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

10

نمایشگاه «انسان و فضا» در روز جهانی نجوم

نمایشگاه «انسان و فضا» در روز جهانی نجوم
روز پنجشنبه 6 اردیبهشت 97، نمایشگاهی از یادمان‌ها و تجهیزات فضایی به نام «انسان و فضا» در مرکز علوم و ستاره شناسی از ساعت 16 الی18 برپا بود.
سیروس برزو، روزنامه‌نگار پیشکسوت علمی که از کارشناسان تاریخ فضانوردی است، در این نمایشگاه دستاوردهایی از رفاقت‌های 20 ساله‌اش با فضانوردان بنام و مطرح دنیا را به نمایش گذاشته بود. عکس‌ها و تصاویری که توسط فضانوردان امضا شده بود، ماکت‌های مختلف از فضاپیماها و موشک‌های فضایی، مدال‌ها، تندیس‌هایی از فضانوردان، غذای فضانوردان، ابزارهای کار آنها در ایستگاه‌های فضایی و گنجینه‌ای ارزشمند از نشریات، مجلات و کتاب‌های قدیمی و جدید درباره فضانوردی و سفر به فضا بخشی از گنجینه ارزشمندی بودند که نمایش آنها ‌توانست انگیزه‌ای برای علاقه‌مندی جوانان و نوجوانان به دانش فضانوردی باشد. 
در این نمایشگاه به پرسش ‌های بازدیدکنندگان درباره تاریخ و فن آوری فضانوردی پاسخ داده شد.

تعداد امتیازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (843)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3119
  • نمایشگاه «انسان و فضا» در روز جهانی نجوم
  • نمایشگاه «انسان و فضا» در روز جهانی نجوم
  • نمایشگاه «انسان و فضا» در روز جهانی نجوم
  • نمایشگاه «انسان و فضا» در روز جهانی نجوم

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.com

Asset 1 Asset 2 Asset 3