Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

06

برگزاری آخرین جلسه مربیگری نجوم کودکانِ مرکز علوم و ستاره شناسی با حضور کودکان بهزیستی

برگزاری آخرین جلسه مربیگری نجوم کودکانِ مرکز علوم و ستاره شناسی با حضور کودکان بهزیستی
به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران ، روز یکشنبه6 اسفند ماه 96، آخرین مرحله دوره آموزشی مربیگری نجوم کودکان برای دانش آموزان گروه سنی 9تا13 سال ، در تالار کهکشان برگزار شد.
درآخرین روز این دوره که با حضور مربیان نجوم مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار شد، دانش آموزان آموزش داده شده به گروهی از دانش اموزان بهزیستی، نجوم را تدریس کردند.
فراگیران این دوره، با دعوت از کودکان بی سرپرستِ بهزیستی شهید قدوسی با ارائه آموزش در قالب نمایش نجومی به سوالات آن عزیزان جواب داده و نجوم را به شیوه ای و خاص و جالب به نمایش گذاشتند.
دوره آموزشی مربی گری نجوم کودکان برای دانش آموزانی که دوره نجوم کودکان از مقدماتی تا پیشرفته را گذرانده اند ارائه می شود. دانش آموزان در این مرحله مربیگری نجوم کودکان را فرامی گیرند. 
در این دوره آموزشی که به مدت 10 جلسه برگزار می شود، ابتدامطالب دوره نجوم مرور شده و دانش آموزان هنگام آموزش باید بتوانند به شیوه های متفاوت چهارپایه از نجوم را با مطالب انتخاب شده اجرا کنند و سپس برای یک موضوع کلی یک درس را به شیوه ای خلاقانه اداره کنند و هرکدام آسمان را برای دانش آموزان توضیح دهند.
علاقه مندان برای حضور در این دوره های آموزشی می توانند با شماره تلفن 96027653 (واحد آموزش مرکز علوم و ستاره شناسی) تماس بگیرند و جهت اطلاعات بیشتر به آدرس اینستاگرام مرکز  sactehran.irمراجعه کنند.

تعداد امتیازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (2534)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3114
  • برگزاری آخرین جلسه مربیگری نجوم کودکانِ مرکز علوم و ستاره شناسی با حضور کودکان بهزیستی
  • برگزاری آخرین جلسه مربیگری نجوم کودکانِ مرکز علوم و ستاره شناسی با حضور کودکان بهزیستی

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.com

Asset 1 Asset 2 Asset 3