Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

06

ارائه تصاویر زیبایی از عکاسی خانم پریسا باجلان (عکاس نجومی) در مراسم هشتمین سالگرد باشگاه نجوم

«تجارب عکاسی آسمان شب در سفر» دومین قسمت از برنامه هشتمین سالگرد تاسیس باشگاه نجوم بود که توسط خانم پریسا باجلان(عکاس نجومی) برای علاقه مندان ارائه شد.
سخنرانی و ارائه تصاویر زیبایی از عکاسی سرکار خانم پریسا باجلان با پیرامون«شفق های قطبی» از بخشهای جذاب برنامه بود. این عکسها حاصل 3 هفته اقامت در شمال نروژ بود. در شرایطی که در فصل زمستان(بهمن ماه) هوای نروژ بسیار سرد  است و گاهی در آن منطقه هوا به 26- درجه نیز می رسیده است. وی برای تهیه این عکسها زحمات بسیاری کشیده و هزینه زیادی را صرف کرده است. 
خانم پریسا باجلان  از علاقه مندان به عکاسی و طبیعت گردی در ایران و خارج از کشور است. او در صحبت های خود می گوید: نیمی از عمر من در شب سپری می شود، زیبایی های این نیمه ی زندگی من در تاریکی و دور از شهرها و آلودگی ها دیده می شوند. گاهی برای ترساندن خودم به روزی فکر می کنم که تمام کره زمین را نورها و شهرها و آلودگی ها گرفته اند و هیچ جایی برای تماشای نیمی از عمرم پیدا نخواهم کرد...
برای دیدن عکسهای خانم پریسا باجلان می توانید به آدرس اینستاگرام parisa bajelan  مراجعه کنید.

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (2265)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3110

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.com

Asset 1 Asset 2 Asset 3