Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

30

تولد 8 سالگی باشگاه نجومِ مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

تولد 8 سالگی باشگاه نجومِ مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، عصر چهارشنبه 2 اسفند ماه 96، هشتمین سالگرد تأسیس باشگاه نجومِ مرکز علوم، همزمان با هشتادمین نشست ماهانه این باشگاه، از ساعت 16 الی 20:30 با حضور جمعی از علاقه مندان، اساتید و اعضای باشگاه نجوم در تالار کهکشان برگزار می شود.
سخنرانی اصلی توسط دکتر میرترابی(عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا، دکترای اخترفیزیک، پزوهشگر مقیم در IPM  و عضو تحریریه مجله نجوم) با موضوع « کیهان ناپیدا » به علاقه مندان ارائه می شود.
دومین سخنرانی با موضوع «  آسمان شب در کشورهای مختلف » توسط پریسا باجلان(عکاس و منجم آماتور) به مخاطبان ارائه می شود. 
مجله خبری نجومی پیرامون «تازه های نجوم» توسط سید امیرحسین موسوی، (رتبه دوم المپیاد نجوم کشوری و مدرس نجوم) برای علاقه مندان بیان می شود. 
تجلیل از مدال آوران المپیاد جهانی نجوم و اخترفیزیک در بخش دانش آموزی بهمراه پذیرایی از برنامه های ویژه این مراسم است.
رصد آسمان شب نیز در صورت مساعد بودن شرایط جوی برای دوستداران آسمان برگزار می شود.
این برنامه در سطح عموم برگزار می شود و ورود برای همگان آزاد و رایگان است.
علاقه مندان می توانند جهت حضور در این برنامه، به نشانی میدان قدس، خیابان دزاشیب، خیابان عمار، کوی شهید صالحی، شماره22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران مراجعه و جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت آدرس اینستاگرام مرکز sactehran.ir  و کانال تلگرام t.me/sactehran مراجعه نمایند و یا با شماره تلفنهای 96027657 و 96027012 تماس بگیرند.

تعداد امتیازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (2179)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3098
  • تولد 8 سالگی باشگاه نجومِ مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.com

Asset 1 Asset 2 Asset 3