Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

31

2شهریور96،بیست و هشتمین نشست باشگاه فیزیک

به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران روز پنجشنبه 2 شهریور ماه 96، ساعت 16:30 الی 19، بیست و هشتمین نشست باشگاه فیزیک با حضور اعضای باشگاه فیزیک و علاقه‌مندان به علم فیزیک برگزار می شود.
(تولید گاز سنتز از زباله با کمترین آلودگی زیست محیطی) موضوع سخنرانی این نشست علمی است که توسط محیا لطیف کارشناس ارشد فیزیک به مخاطبان ارائه می شود.
گازی کردن زباله به روش پلاسمایی، جدیدترین و پیشرفته ترین فناوری تولید انرژی از زباله است که بیشترین درصد تولید انرژی از زباله و کمترین آلودگی زیست محیطی را به همراه دارد.
اخبار فیزیکی، پرسش و پاسخ علمی از دیگر برنامه های این نشست علمی است.
این برنامه در سطح عموم و به صورت رایگان برگزار می شود.
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (328)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3005

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

کد CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید:

مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.com

Asset 1 Asset 2 Asset 3