Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

28

رصد عمومی آسمان شب برگزار می شود

رصد عمومی آسمان شب برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی شهرداری مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، رصد عمومیآسمان شب، روز چهارشنبه 28تیر96 ، ساعت 19 در محل مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزارمی شود.

در برنامه رصد آسمان شب مشابه برنامه های قبل، عموم مردم می توانند با استفادهاز تلسکوپ پیشرفته رصدی، به رصد ماه، سیارات و سایر اجرام آسمانی قابل رصد درآسمان بپردازند و سوالات خود را پیرامون آسمان شب از کارشناسان رصدی حاضر دربرنامه بپرسند.
همچنین کارشناسان رصدی به ارائه اطلاعات مفید در زمینه انواعتلسکوپ ها، تفاوت های آن ها و ساختار عملکردشان می پردازند.

سالن کهکشان راه شیری نیزبرای علاقه مندان اجرا خواهد شد. در این سالن بازديد کنندگان با صور فلکي ، ستـــارگان ، سيـــاره ها ، منظومه یخورشـيدي و کهکشــان راه شیری آشنا می شوند.

شرکت در رصد های عمومی آسمان شب محدودیت سنی ندارد و همچنین نیاز به ثبتنام قبلی ندارد و علاقهمندان برای آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر از برنامه های مرکز علوم می توانند با شمارهتلفنهای 22293280-22805006 تماس حاصل کنند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (368)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 2989
  • رصد عمومی آسمان شب برگزار می شود

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

کد CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید:

مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.com

Asset 1 Asset 2 Asset 3