Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

28

برگزاری نخستین جلسه کارگاه روبیک1

برگزاری نخستین جلسه کارگاه روبیک1

به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، روز دوشنبه 26تیرماه96، اولینجلسه دوره آموزشی روبیک ، ازساعت14:30الی 15در کارگاه آموزشی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار شد.

مکعبروبیک در واقع یک پازل مکانیکی است که در هر وجه یک رنگ متمایز دارد و هدف بازیبهم ریختن رنگ‌های مکعب و کامل کردن رنگ مکعب می‌باشد به طوری که تمامی وجه‌هایمکعب یک رنگ باشند. مکعب روبیک دارای انواع و شکل‌های گوناگونی می‌باشد، از آنجاییکه دارای آیتم‌های متفاوتی است هر آیتم می‌تواند مزیت‌های متفاوتی را مانند تقویتقدرت تجسم سه‌بعدی، درک انواع حرکت‌ها و چرخش‌ها در فضا، افزایش قدرت تمرکز، افزایشهماهنگی بین چشم و دست،  افزایش اعتماد بهنفس و استفاده‌ی همزمان از دو نیم‌کره‌ی مغز و... برای مخاطب به همراه داشته باشد.

کارگاه آموزشی 2 ساعته حل مکعب روبیک و آشنایی انواع آن ویژه گروه سنی 7تا9سال به مدت 8 جلسه در کارگاه آموزشی مرکز علوم برگزار واواخر شهریور ماه به پایان می رسد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (330)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 2987
  • برگزاری نخستین جلسه کارگاه روبیک1

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

کد CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید:

مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.com

Asset 1 Asset 2 Asset 3