Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

17

حضور مرکز علوم و ستاره شناسی تهران در نمایشگاه فصل نیایش

مرکز علوم و ستاره شناسي تهران با هدف ترویج علم نجوم و معرفی فعالیتهای علمی و آموزشی این مرکز، در روزهای ماه مبارک رمضان، 11 الی 22 خرداد ماه96، از ساعت 17الی21، در نمایشگاه فصل نیایش واقع در پارک نیاوران حضور دارد و میزبان علاقه مندان به علم نجوم است. 
در غرفه مرکز علوم و ستاره شناسی، با حضور کارشناسان به سؤالات مراجعین در زمینه نجوم پاسخ داده می شود و در کنار ارائه بروشورهای علمی _آموزشی وانتشارات مرکز از جمله خبرنامه فصلی سپهر دانش ، محصولات نجومی به فروش می رسد.
علاقه مندان می توانند جهت بازدید از این غرفه به قسمت مرکزی پارک نیاوران مراجعه نمایند.
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (156)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 2972

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

کد CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید:

مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری دز این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.
تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
22293280-22292246-22805006
info@sactehran.com
Asset 1 Asset 2 Asset 3