Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

17

تهیه گزارش همشهری محله از مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

خبرنگار و عکاس روزنامه همشهری محله، روز دوشنبه 1خرداد ماه 96 به  مر کز علوم و ستاره شناسی تهران مراجعه کردند و گزارشی کامل از این مجموعه تهیه و روز شنبه 6خرداد ماه در قسمت گزارش ویژه به چاپ رساندند.
در این گزارش مدیر مرکز علوم پیرامون موقعیت جغرافیایی این مرکز توضیحاتی را خطاب به خبرنگار برنامه بیان نمود و درباره ی برپایی همایش های علمی با حضور فضانوردان روسی و...، برگزاری باشگاههای علمی (هرماه)، برگزاری دوره های آموزشی برای مقاطع سنی مختلف و... توضیحاتی را ارائه داد.
همچنین کارشناسان مجموعه در باره رصدخانه، سالنها و دستگاههای علمی این مجموعه شامل سالن کهکشان، فیزیک، شیمی، نمایش لیزری، تفکر،سینما سه بعدی، ساعت آفتابی و کتابخانه تخصصی این مجموعه توضیحاتی را برای خبرنگار همشهری محله بیان کردند.
ضمنا درباره آبنمای مرکز که روبروی درب ورودی قرار دارد و نماد مرکز علوم به شمار می رود مطالبی بیان شد. در این آبنما، کره زمین از جنس گرانیت به وزن یک و نیم تن در لایه نازکی از آب آهسته و پیوسته در حال گردش است، که توجه علاقه مندان را برای عکاسی جلب می کند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (188)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 2971

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

کد CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید:

مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری دز این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.
تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
22293280-22292246-22805006
info@sactehran.com
Asset 1 Asset 2 Asset 3